...

WYSYŁKI REALIZAUJEMY firmą DPD

Koszt wysyłki zamówienia o wartości do 500zł netto to 19,90 zł/netto dla paczki o wadze do 31.5kg oraz gabarytach nie przekraczających wymiarów 600x600x400mm.

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 24h godzin po otrzymaniu płatności i wysyłane za pośrednictwem firmy DPD z możliwością śledzenia przesyłki. Jeśli wolisz dostawę za za pobraniem, naliczona zostanie dodatkowa opłata w wysokości 5 zł netto. Niezależnie od tego, jaki wybierzesz transport, zapewnimy Ci link do śledzenia przesyłki online.

Opłaty za wysyłkę nie obejmują ewentualnych dodatkowych opłat za obsługę czy pakowanie. Opłaty manipulacyjne są stałe, a opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej masy przesyłki. Radzimy zgrupować swoje produkty w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. Twoja paczka zostanie wysłana na własne ryzyko. Należy zachować szczególną ostrożność aby chronić delikatne przedmioty dlatego sprawdź dokładnie stan przesyłki przy kurierze zanim pokwitujesz jej odbiór.

Pudełka mają duże rozmiary, dzięki czemu Twoje przedmioty są dobrze chronione.

DARMOWY TRANSPORT już od 500,- PLN netto

UWAGA - zamówienia o wartości powyżej 500 PLN netto wysyłamy bezpłatnie !!!

ODBIÓR OSOBISTY

Zamówiony towar możecie Państwo również odebrać osobiście w naszym SALONIE SPRZEDAŻY zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 3/U3 (przy MacDonalds).