TROFEA SPORTOWE to nasza specjalność !

Już od wielu lat zajmujemy się dystrybucją trofeów sportowych zarówno w zakresie produktów gotowych jak i komponentów do ich produkcji.

Główna grupa produktowa to puchary, medale, statuetki, figurki, odlewy, komponenty plastikowe, komponenty metalowe, postumenty marmurowe, trofea szklane i kryształowe oraz materiały do sublimacji i grawerowania.

Aby sprostać potrzebom rynku Europy Wschodniej utworzyliśmy dedykowaną markę TROPHYGROUP.eu wraz z ofertą skierowaną wyłącznie dla branży B2B trofeów sportowych. Znajdź nas również na https://trophygroup.business.site

.

Czyste i przejrzyste ZASADY WSPÓŁPRACY w zakresie B2B

Zacznij współpracę już dziś bez żadnych zobowiązań czy limitów zakupowych. Dzięki naszej polityce sprzedażowej w łatwy sposób powiększysz swoją ofertę produktową utrzymując solidne marże.

Dzięki możliwości zakupu naszych produktów w opakowaniach zbiorczych otrzymujesz ofertę  w najlepszych cenach na rynku.

Zarejestruj się w naszej bazie i sprawdź ile możesz zyskać !

Dzięki integracji z płatnościami internetowymi PayU umożliwiamy Ci wybór wielu form płatności, w tym szybkich płatności PayU czy płatności za pobraniem, a po uzyskaniu historii kredytowej możesz się ubiegać również o płatność odroczoną z limitem kredytowym. 

.

.

Najwyższa JAKOŚĆ PRODUKTÓW

O jakości naszych wyrobów świadczy stale wzrastające zapotrzebowanie na oferowane przez nas produkty.

Realia rynku wymagają ciągłego doskonalenia jakości na wszystkich etapach działalności. Dotyczy to w szczególności obsługi handlowej, marketingu, jakości produktu a także jakości procesów przebiegających wewnątrz naszej firmy.

Firma LASERMAX Sp z o.o. jako właściciel marki TROPHYGROUP z pewnością należy do tych przedsiębiorstw, które dbają o realizację wyżej wymienionych celów będących podstawą sukcesu ekonomicznego firmy.

.

.

Wysokie STANY MAGAZYNOWE

Dzięki ciągłym inwestycjom w wysokie stany magazynowe mamy możliwość szybkiej reakcji na potrzeby naszych Klientów a współpraca z największymi przewoźnikami jak DPD, DHL czy RABEN gwarantuje ich dostawę w ciągu 24h na terenie kraju.

Wzrastające zapotrzebowanie na trofea sportowe, puchary, medale, statuetki szklane czy figurki skłoniło nas do inwestycji w nowoczesne oprogramowanie do zarządzania magazynem oraz odpowiednimi zapasami półproduktów i produktów gotowych w celu zabezpieczenia jak największej ich dostępności.

Stałe inwestycje we własny design naszych towarów, optymalizacja systemów zarządzania oraz rozbudowa powierzchni hal magazynowych i produkcyjnych pozwalają zminimalizować czas potrzebny na wytworzenie gotowego produktu o najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy !